News

Komunikat Dyrektora Szkoły

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Koleżanki i Koledzy Nauczyciele,

„Człowiek musi z kimś czuć, z kimś myśleć, z kimś rozmawiać, aby wiedział, że istnieje”. (Wiesław Myśliwski)

To dla nas wszystkich trudny czas: i dla dyrekcji szkoły, i dla nauczycieli, a zwłaszcza dla  naszych uczniów i ich rodziców. Jednak to doświadczenie, jak wiele innych tego typu wydarzeń, okazać się może dobrą okazją do stworzenia nowej jakości pracy, zbudowania nowych relacji. I LO nieraz pokazywało, że ma wspaniałych, profesjonalnych i oddanych swej pracy nauczycieli, mądrych, kreatywnych i odpowiedzialnych uczniów, zaangażowanych w życie szkoły rodziców oraz przyjaciół wśród absolwentów i środowiska lokalnego, na których zawsze można liczyć.  Mam nadzieję, że i tym razem wszyscy dołożymy wszelkich starań, aby ten czas nauki upłynął nam w atmosferze zaufania i troski.

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych do dnia 10 kwietnia 2020 roku na naszej szkolnej stronie internetowej przygotowaliśmy nową sekcję Kształcenie na odległość. Będziemy tam zamieszczać najważniejsze informacje dotyczące nauki zdalnej w naszej szkole. Zapraszam do korzystania i bieżącego śledzenia informacji tam zawartych. Poza tym proszę o codzienne logowanie i odbieranie wiadomości w dzienniku elektronicznym „Librus”. Pozostaję do Państwa dyspozycji.

Mariusz Biniewski
DYREKTOR
ZSO nr 1

w Gorzowie Wlkp.