Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

W ramach Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim funkcjonuje również Liceum dla Dorosłych. To jedyna, tego typu placówka w mieście. 47 lat tradycji i doświadczeń w kształceniu dorosłych gwarantuje wysoką skuteczność nauczania.

Liceum dla Dorosłych to szkoła publiczna o stacjonarnej formie kształcenia, w której nie pobiera się czesnego oraz wpisowego. Nauka trwa cztery lata i kończy się egzaminem maturalnym. Lekcje odbywają się w dni powszednie, trzy razy w tygodniu, w godzinach 16.00 -21.00. Uczniowie oceniani są na bieżąco, podobnie jak w szkołach dla młodzieży. Promocja następuje po każdym kolejnym semestrze. Do dyspozycji uczniów jest biblioteka szkolna oraz duży wygodny parking. Szkoła jest przyjazna osobom niepełnosprawnym. Ucząc się u nas możesz brać udział w imprezach kulturalno- dydaktycznych: wycieczkach, wspólnych wyjściach do teatru i kina, konkursach.

Jeśli jesteś uczniem szkoły podstawowej lub zasadniczej szkoły zawodowej możesz uczyć się w I Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych.

Ogłoszenia

Informacja dla nauczycieli i słuchaczy w sprawie zasad kształcenia na odległość obowiązujących w I Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych wchodzącym w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wlkp. 

W związku z nadzwyczajną sytuacją, w naszej Szkole zostają wprowadzone zasady kształcenia na odległość opisane w tym dokumencie. Obowiązują one od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.